Listopad 2011

Diary 47

11. listopadu 2011 v 12:42 | Buffy |  Diary
Ahojky,dnes jsem nešla do školy,mám nějak problémy s břichem :( i když včera taky,ale večer už to bylo fajn,jsme s klukama koukali na komedii to bylo fak supa :D.No a poté jsem já,Mici a Pepa se šli v noci projít na Bílou horu a tam to bylo fakt moc krásný,viděli jsme ty světla a tak :).Poté jsem měla 3 cíga no co byla jsem nervózní :D.No a poznala jsem další lidi a tak jsme kecaly,bylo to moc fajn :).No pak byla příšerná zima a tak jsme šli na pokoj a oni taky :D.
Konečně pátek a hurá dom :D.No a jinač mám vyrobený layoutek tak ho nastavím až doma :).No nic už budu konči tak zatím pp

tak se hlásím....

10. listopadu 2011 v 14:39 | Buffy |  Informace
Ahojky po delší době se ozývám..Jednu chvíli jsem měla pocit,že zruším blog,ale pak jsem si uvědomila,že by to byla škoda,že nechci s blogováním skončit a na tož s tímto blogem!Když nebudu stíhat tak prostě nebudu hlavně,že blog nezruším..
Hodně se toho teď za poslední dobu stalo..Teď si hodně rozumím s Denčou(spolužačka) a taky jsem poznala dá se říct partu Kristýny no a taky ochutnala cígo :D.teda já myslela,že jsem sfetovaná :D.jako dřív jsem si taky potáhla,ale toto to se mnou nikdy neudlalo :D.Jakoby se mi motala hlava a pak bylo vše ok a poté jsem měla nějakou až moc dobrou náladu :D.Smála se džusu,pak jsem nerozuměla vlak a já řekla,že co autobus nebo bus?No a potom jsem byla jaksi mimo jsem několikrát říkala:Co budu dělat?Mlčím a pak "no jo úkoly".a tak dokola,no strašný :D.
a taky teď spolubydlící a kámoš trávíme hodně času na mém notebooku,jukáme na horory např.puls kde hraje Damon a myslím i Kristen Bell.takže pohoda :D.
Dnes jsem přišla ze školy po třetí hoďce nebylo mi nějak dobře :/,žaludek či co..
No a taky se musím učit na chemii :( a pak se zas asi budem koukat :D.No škoda,že Adri odjela dom,dlouho ji už není dobře :(.
No a co se týče mě a blogu celkově tak se začnu nejspíš mu věnovat až pátek a vám taky a nebo vás oběhnu možná večer,uvidím tak zatím pp ;-).s
Jo a vytvořila jsem první video z telenovely Pravá tvář vášně :)